Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 marca 2021

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

W jaki sposób dodatkowo uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie jednej z kobiecych marek premium!

Taką propozycję przygotował z okazji święta kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Będą to bowiem (jak wskazuje nazwa portalu) zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Specjalne dyktando na tę okazję przygotuje Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na wszystkie produkty ze sklepu Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od 50 do aż 500 zł, oczywiście do wykorzystania w sklepie Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroką gamę kobiecych produktów premium: zaczynając od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Wszystkie wykonane są w 100% z naturalnych materiałów, a do tego szyte są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajduje się na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Powodzenia!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie