Święto Truskawki 2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 czerwca 2018

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Serokomla, oraz gości spoza gminy, na piknik rodzinny Święto Truskawki.

,,Święto Truskawki" to nasza lokalna tradycja, którą powinniśmy podtrzymywać. Jest to wspaniała okazja do wspólnej, rodzinnej zabawy.

Jak co roku, zapewniamy wiele atrakcji: degustację wspaniałych ciast i deserów z owocem truskawki, konkursy i zabawy z nagrodami, turniej piłki nożnej oraz dyskotekę pod gwiazdami.

Całe wydarzenie będą uświetniali profesjonalni animatorzy dla dzieci. Gorąco zapraszamy :)

W związku z wejściem w życie z dniem 25.05.2018 r. przepisów dotyczących RODO[1], informuje się, że osoby uczestniczące we wszelkich uroczystościach kulturalno-rozrywkowych odbywających się na terenie gminy Serokomla, poprzez uczestnictwo w w/w wydarzeniach, dobrowolnie wyrażają zgodę  na udostępnianie swoich danych osobowych w postaci wizerunku w mediach, prasie i portalach informacyjnych.

 Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych osobowych w postaci wizerunku do administratora lub inspektora ochrony danych w Urzędzie Gminy Serokomla.

Klauzula informacyjna oraz szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej http://gmina.gminaserokomla.pl zakładka przetwarzanie danych osobowych.[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO).

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie