Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminy Serokomla - BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY SAMORZĄDOWE ZARZĄDZONE NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024 R.

Informacje

Serokomla ul. Warszawska

Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli

Zaplecze Boiska Sportowego w Serokomli

Urząd Gminy Serokomla

Kościół Parafialny w Serokomli

Budynek OSP w Serokomli

Budynek OSP w Charlejowie

Zespół Szkół w Serokomli

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Cmentarz w Serokomli. Mogiły poległych w 1939r. Kleeberczyków

Rzeka Czarna z bogatą ścieżką przyrodniczą

Cmentarz w Serokomli. Obelisk upamiętniający ofiary egzekucji z Józefowa Dużego

Józefów Duży. Miejsce mordu dokonanego przez hitlerowców 14 kwietnia 1940 r.

BEZPŁATNY TRANSPORT NA WYBORY SAMORZĄDOWE ZARZĄDZONE NA DZIEŃ 7 KWIETNIA 2024 R.

Wójt Gminy Serokomla informuje, że w dniu wyborów samorządowych zarządzonych na  dzień 7 kwietnia 2024 r.  będzie można skorzystać z bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego organizowanego przez przewoźnika - PKS Łuków S.A.

W celu zapewnienia  wszystkim wyborcom udziału w wyborach przejazd autobusów będzie odbywał się w ramach dotychczasowych oraz dodatkowych, tymczasowych  przystanków komunikacyjnych.

Kierowca nr 1 realizuje kurs trasy nr 1 i 2 do lokali wyborczych.

Kierowca nr 2 realizuje kurs trasy nr 3 i 4 do lokali wyborczych.

Kierowca nr 3 realizuje kurs trasy nr 5 i 6 do lokali wyborczych.

 

Każdy kierowca po zakończeniu swoich kursów realizuje trasę powrotną w celu odwiezienia wyborców z lokali wyborczych.  

 

Przebieg  poszczególnych tras obowiązujący w dniu wyborów:

Załącznik nr 1 - KURS I - poranny

Nr trasy

Linia – Przystanki

OKW

1.

8:30 Charlejów OSP –

8:35 Charlejów PGR –

8:40 Charlejów (Cegielnia) –

8:45 Kolonia Charlejów –

8:50 Charlejów I –

8:55 Charlejów II –

9:00 lokal wyborczy OKW nr 1 Charlejów 57

OKW Nr 1

2.

9:30 Ernestynów I –

9:35 Ernestynów II –

9:40 Leonardów –

9:45 Leonardów I-

9:50 Leonardów Kolonia –

9:55 Leonardów Kolonia I –

10:00 Leonardów Las –

10:05 Krzówka I –

10:10 Stara Krzówka - lokal wyborczy OKW Nr 2 Krzówka 37

OKW Nr 2

3.

10:00 Wola Bukowska I –

10:05 Wola Bukowska II –

10:10 Nowa Ruda I –

10:15 Nowa Ruda II –

10:20 Ruda I –

10:25 Ruda Skrzyżowanie –

10:30 Ruda II –

10:35 Ruda (Karolina) – lokal wyborczy OKW Nr 3 Ruda 29

OKW Nr 3

4.

9:00 Poznań I –

9:05 Poznań II –

9:10 Pieńki –

9:15 Pieński I –

9:20 Pieńki Krzywda –

9:25 Pieńki Leopoldówka –

9:30 Serokomla Zagórze –

9:35 Serokomla Przydawki –

9:40 Serokomla Dziesięciozagony –

9:45 Serokomla Zachodnia I –

9: 50 Serokomla Zachodnia II –

9: 55 Serokomla Zachodnia III – lokal wyborczy OKW Nr 4 Serokomla ul. Warszawska 28

OKW Nr 4

5.

9:00 Czarna 44 –

9:05 Czarna I –

9:10 Czarna II –

9:15 Bielany Duże Północ –

9:20 Bielany Duże Południe –

9:25 Hordzież I –

9:30 Hordzież II –

9:35 Kolonia Hordzież – lokal wyborczy Serokomla ul. Warszawska 28 – OKW Nr 4 i 5

OKW Nr 4 i 5

6.

10:00 Józefów Duży –

10:05 Józefów Duży I –

10:10 Bronisławów Mały –

10:15 Bronisławów Duży I –

10:20 Bronisławów Duży II –

10:25 Wólka –

10:30 Wólka I –

10:35 Kolonia Wólka –

10:40 Wólka Księżyzna – lokal wyborczy Serokomla ul. Warszawska 28 – OKW Nr 5

OKW Nr 5

Załącznik nr 2 - KURS II - popołudniowy

Nr trasy

Linia – Przystanki

OKW

1.

14:00 Charlejów OSP –

14:05 Charlejów PGR –

14:10 Charlejów (Cegielnia) –

14:15 Kolonia Charlejów –

14:20 Charlejów I –

14:25 Charlejów II –

14:30 lokal wyborczy OKW nr 1 Charlejów 57

OKW Nr 1

2.

15:00 Ernestynów I –

15:05 Ernestynów II –

15:10 Leonardów –

15:15 Leonardów I-

15:20 Leonardów Kolonia –

15:25 Leonardów Kolonia I –

15:30 Leonardów Las –

15:35 Krzówka I –

15:40 Stara Krzówka - lokal wyborczy OKW Nr 2 Krzówka 37

OKW Nr 2

3.

15:00 Wola Bukowska I –

15:05 Wola Bukowska II –

15:10 Nowa Ruda I –

15:15 Nowa Ruda II –

15:20 Ruda I –

15:25 Ruda Skrzyżowanie –

15:30 Ruda II –

15:35 Ruda (Karolina) – lokal wyborczy OKW Nr 3 Ruda 29

OKW Nr 3

4.

14:00 Poznań I –

14:05 Poznań II –

14:10 Pieńki –

14:15 Pieński I –

14:20 Pieńki Krzywda –

14:25 Pieńki Leopoldówka –

14:30 Serokomla Zagórze –

14:35 Serokomla Przydawki –

14:40 Serokomla Dziesięciozagony –

14:45 Serokomla Zachodnia I –

14:50 Serokomla Zachodnia II –

14:55 Serokomla Zachodnia III – lokal wyborczy OKW Nr 4 Serokomla ul. Warszawska 28

OKW Nr 4

5.

14:00 Czarna 44 –

14:05 Czarna I –

14:10 Czarna II –

14:15 Bielany Duże Północ –

14:20 Bielany Duże Południe –

14:25 Hordzież I –

14:30 Hordzież II –

14:35 Kolonia Hordzież – lokal wyborczy Serokomla ul. Warszawska 28 – OKW Nr 4 i 5

OKW Nr 4 i 5

6.

15:00 Józefów Duży –

15:05 Józefów Duży I –

15:10 Bronisławów Mały –

15:15 Bronisławów Duży I –

15:20 Bronisławów Duży II –

15:25 Wólka –

15:30 Wólka I –

15:35 Kolonia Wólka –

15:40 Wólka Księżyzna – lokal wyborczy Serokomla ul. Warszawska 28 – OKW Nr 5

OKW Nr 5

 

 

Banery/Logo