Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminy Serokomla - QUESTING na Szlaku Ziemi Łukowskiej w Serokomli

Informacje

Serokomla ul. Warszawska

Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli

Zaplecze Boiska Sportowego w Serokomli

Urząd Gminy Serokomla

Kościół Parafialny w Serokomli

Budynek OSP w Serokomli

Budynek OSP w Charlejowie

Zespół Szkół w Serokomli

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Cmentarz w Serokomli. Mogiły poległych w 1939r. Kleeberczyków

Rzeka Czarna z bogatą ścieżką przyrodniczą

Cmentarz w Serokomli. Obelisk upamiętniający ofiary egzekucji z Józefowa Dużego

Józefów Duży. Miejsce mordu dokonanego przez hitlerowców 14 kwietnia 1940 r.

QUESTING na Szlaku Ziemi Łukowskiej w Serokomli

Lokalna Grupa Działania "RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI" oraz Gmina Serokomla zapraszają w najbliższą niedzielę 22.10.2023 r. do wspólnej zabawy na SKWER w Serokomli - na Questing na Szlaku Ziemi Łukowskiej.

Questing to zabawa dla wszystkich bez względu na wiek. Łączy elementy harcerskich podchodów, gry terenowej, a jej zwieńczeniem będzie odnalezienie skarbu.

 

Osoba/drużyna, która najszybciej i poprawnie rozwiąże wszystkie zagadki może liczyć na atrakcyjne nagrody!

I miejsce – powerbank 10 000 mAh

II miejsce – parasol klasyczny/parasol składany/pendrive (do wyboru)

III miejsce – sakwa rowerowa

 

Każda osoba, która ukończy quest otrzyma atrakcyjny upominek oraz talon na poczęstunek przygotowany przez lokalne gospodynie z KGW. Uczestnikiem konkursu/zabawy mogą być zarówno osoby indywidualne, jak i grupy nie więcej niż 5 osobowe.

 

W konkursie mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, a także osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. W grupie osób niepełnoletnich, co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia.

 

ZAPISY:

Aby wziąć udział w questingu należy łącznie spełnić następujące warunki:

  • Zgłosić swój udział w zabawie - telefonicznie 503 084 042 lub mailem kontakt@questing.pl lub osobiście w dniu inauguracji
  • Przejść pieszo w jak najkrótszym czasie powstały w miejscowości Serokomla quest w dniu jego inauguracji, tj. 22.10.2023 r.
  • Prawidłowo wypełnić otrzymaną ulotkę, w tym także przybić pieczęć stanowiącą zwieńczenie questu
  • Przekazać wypełnioną ulotkę Organizatorowi w dniu Inauguracji

 

Nagrody za pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce otrzymają osoby/drużyny, które najszybciej przejdą trasę questu i prawidłowo rozwiążą zagadki questowe. Czas będzie mierzony przez trenerów Questingu w sekundach. Za błędnie wypełnione ulotki, Organizator stosuje punkty ujemne.

 

Quest oraz wydarzenie inauguracyjne jest elementem projektu „Promocja Turystyki tudzież Kultury” (akronim PTtK) realizowanego przez Lokalna Grupa Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania

Banery/Logo