Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminy Serokomla - Gmina Serokomla zrealizowała inwestycję pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej, skwerek „Kępa” w Serokomli” Środki na powyższą inwestycję pozyskano od Marszałka Województwa Lubelskiego za pośrednictwem LGD "RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI"

Informacje

Serokomla ul. Warszawska

Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli

Zaplecze Boiska Sportowego w Serokomli

Urząd Gminy Serokomla

Kościół Parafialny w Serokomli

Budynek OSP w Serokomli

Budynek OSP w Charlejowie

Zespół Szkół w Serokomli

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Cmentarz w Serokomli. Mogiły poległych w 1939r. Kleeberczyków

Rzeka Czarna z bogatą ścieżką przyrodniczą

Cmentarz w Serokomli. Obelisk upamiętniający ofiary egzekucji z Józefowa Dużego

Józefów Duży. Miejsce mordu dokonanego przez hitlerowców 14 kwietnia 1940 r.

Gmina Serokomla zrealizowała inwestycję pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej, skwerek „Kępa” w Serokomli” Środki na powyższą inwestycję pozyskano od Marszałka Województwa Lubelskiego za pośrednictwem LGD "RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI"

Operacja pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej, skwerek „Kępa”  w  Serokomli”  współfinansowana  jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego  Programem  Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

Łączna wartość inwestycji 224 944,96 zł

Dofinansowanie PROW 98 980,00 zł

 

W ramach operacji zostało wykonane ogrodzenie wokół zbiornika wodnego , chodnik (alejka) oraz mała architektura (ławki ( w tym ławeczka multimedialna),  fontanna, donice, kosze na śmieci)  w centrum m. Serokomla,  na  skwerku „Kępa”. Celem operacji jest wzrost potencjału turystyczno-rekreacyjnego gminy Serokomla poprzez zagospodarowanie skwerku „Kępa”  w Serokomli.

Banery/Logo