Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminy Serokomla - Questing na terenie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Informacje

Serokomla ul. Warszawska

Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli

Zaplecze Boiska Sportowego w Serokomli

Urząd Gminy Serokomla

Kościół Parafialny w Serokomli

Budynek OSP w Serokomli

Budynek OSP w Charlejowie

Zespół Szkół w Serokomli

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Cmentarz w Serokomli. Mogiły poległych w 1939r. Kleeberczyków

Rzeka Czarna z bogatą ścieżką przyrodniczą

Cmentarz w Serokomli. Obelisk upamiętniający ofiary egzekucji z Józefowa Dużego

Józefów Duży. Miejsce mordu dokonanego przez hitlerowców 14 kwietnia 1940 r.

Questing na terenie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Lokalna Grupa Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI” zaprasza do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, na terenie którego organizuje 7 czerwca wspólnie z muzeum i Gminą Krzywda konkurs-grywalizację polegającą na przejściu pewnej trasy (questu), podczas której uczestnik będzie odkrywał tajemnice młodego chłopaka, w fascynującej przygodzie pełnej ciekawostek!

SZCZEGÓŁY:

  • Kiedy? 07.06.2024 (piątek), godz. 11:00.
  • Start: teren Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej (adres: H. Sienkiewicza 100, 21-480 Okrzeja).
  • Co trzeba zrobić? Zgłosić się lub swoją drużynę (max. 5-osobową). Przejść w jak najkrótszym czasie quest, prawidłowo wypełnić otrzymaną ulotkę, w tym także przybić pieczęć stanowiącą zwieńczenie questu, tzw. skarb, a następnie przekazać wypełnioną ulotkę Organizatorowi w dniu inauguracji 7.06.2024 r.
  • Kto może wziąć udział? wszyscy chętni, którzy lubią wyzwania! Zarówno uczniowie, rodziny z dziećmi, a także turyści odwiedzjący muzeum.
  • Zgłoszenia: zgłoszenia max. 5-osobowych drużyn będą przyjmowane pod adresem kontakt@questing.pl lub numerem telefonu 500 638 679 (również jako sms) do 6 czerwca lub osobiście w dniu inauguracji (7.06) do godziny 11:00.
  • Osoba/drużyna, która najszybciej i poprawnie rozwiąże wszystkie zagadki może liczyć na nagrody sfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.:

I miejsce – powerbank 10 000 mAh

II miejsce – parasol

III miejsce – sakwa rowerowa

 

  • Każda osoba, która ukończy quest otrzyma gadżet promujący Szlak Ziemi Łukowskiej oraz talon na poczęstunek przygotowany przez lokalne KGW.

 

  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 500 638 679.

 

Do zobaczenia na niezwykłej wyprawie!

 

----

Quest oraz wydarzenie inauguracyjne jest elementem projektu „Promocja Turystyki tudzież Kultury” (akronim PTtK) realizowanego przez Lokalną Grupę Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI”. Quest jest aktualizacją questu pierwotnie opracowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Krzywda „Lepsze Jutro”, przy współpracy z Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRROW w ramach PROW na lata 2014–2020, poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania.

Banery/Logo