Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Gminy Serokomla - Projekt dofinansowany z LGD „RAZEM”

Informacje

Serokomla ul. Warszawska

Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli

Zaplecze Boiska Sportowego w Serokomli

Urząd Gminy Serokomla

Kościół Parafialny w Serokomli

Budynek OSP w Serokomli

Budynek OSP w Charlejowie

Zespół Szkół w Serokomli

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Cmentarz w Serokomli. Mogiły poległych w 1939r. Kleeberczyków

Rzeka Czarna z bogatą ścieżką przyrodniczą

Cmentarz w Serokomli. Obelisk upamiętniający ofiary egzekucji z Józefowa Dużego

Józefów Duży. Miejsce mordu dokonanego przez hitlerowców 14 kwietnia 1940 r.

Projekt dofinansowany z LGD „RAZEM”

Gmina Serokomla zrealizowała inwestycję pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Gminie Serokomla poprzez budowę placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych” Pieniądze pozyskano za pośrednictwem LGD "RAZEM"

Operacja pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Gminie Serokomla poprzez budowę placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach operacji powstały trzy siłownie zewnętrzne w m. Serokomla, Krzówka i Charlejów oraz dwa place zabaw w m. Ruda i Ernestynów. „Celem operacji była poprawa jakości życia mieszkańców poprzez utworzenie miejsc rekreacji, dwóch placów zabaw oraz trzech siłowni zewnętrznych, służących stworzeniu oferty spędzania czasu wolnego dla mieszkańców gminy i turystów.”

Banery/Logo